Showing all 2 resultsSorted by latest
Capacitor Bank
Loading Capacitor 1.2KVAR Bank
In stock
| Input Voltage | 240V AC |
|---|---|
| Current | 10A |
| Phase | Single |
| Total Steps | 6 |
| Brand | JAYSEE |
Loading Capacitor 3KVAR Bank
In stock
| Input Voltage | 415V AC |
|---|---|
| Current | 4A |
| Phase | Three |
| Total Steps | 6 |
| Brand | JAYSEE |
