Shop
MR66 Analog Panel Meter
SKU:
SAM-12
In stock
| Accuracy | +/- 2 F.S.D |
|---|---|
| Scale length | 65mm |
| Brand | JAYSEE |
Mini Solar Pump Model
SKU:
SAM-107
In stock
Digital Transistor Characteristics Apparatus
SKU:
SAM-217
In stock
| TYPE | NPN |
|---|---|
| Brand | JAYSEE |
| Display | 7 Segment Display |
Battery Eliminator (Socket Type)
SKU:
SAM-302
In stock
| Volts | 2,4,6,8,10,12 V |
|---|---|
| Current | 1A, 2A, 3A, 5A |
| Brand | JAYSEE |
Battery Eliminator 2-12V 2A
SKU:
SAM-305
In stock
| Volatage | 2,4,6,8,10,12 V |
|---|---|
| Current | 2 A |
| Brand | JAYSEE |
Battery Eliminator AC/DC 12V 2A
SKU:
SAM-308
In stock
| Volts | 2,4,6,8,10,12 V |
|---|---|
| Brand | JAYSEE |
| Current | 2A |
MR100 Desk Stand Meter
SKU:
SAM-5
In stock
| Dimensions | 135 × 105 × 100 cm |
|---|---|
| Brand | JAYSEE |
| Accuracy | +/- 2 F.S.D |
| Color | Black |
| Scale length | 105mm |
| Packaging | Thermocol Box |
