Shop
MO65 Analog Panel Meter
SKU:
SAM-11
In stock
| Scale length | 65mm |
|---|---|
| Accuracy | +/- 2 F.S.D |
| Brand | JAYSEE |
MR87 Analog Panel Meter
SKU:
SAM-13
In stock
| Accuracy | +/- 2 F.S.D |
|---|---|
| Scale length | 87mm |
| Brand | JAYSEE |
MR66 Analog Panel Meter
SKU:
SAM-12
In stock
| Accuracy | +/- 2 F.S.D |
|---|---|
| Scale length | 65mm |
| Brand | JAYSEE |
MR66 Moving Coil Meter
SKU:
SAM-6
In stock
| Accuracy | +/- 2 F.S.D |
|---|---|
| Scale length | 65mm |
| Color | Yellow |
| Brand | JAYSEE |
IC Regulated Power Supply 30V 1A
SKU:
SAM-378
In stock
| Voltage | 0-30V |
|---|---|
| Current | 0-1A |
| Brand | JAYSEE |
Big Solar Fan Model
SKU:
SAM-103
Out of stock
Mini Solar Pump Model
SKU:
SAM-107
In stock
IC Regulated Battery Eliminator 1.5-12V 2A
SKU:
SAM-317
In stock
| Brand | JAYSEE |
|---|---|
| Voltage | 1.5V to 12V |
| Current | 2A |
7 Decade Resistance Box
SKU:
SAM-707
In stock
Portable Wheatstone Bridge
SKU:
SAM-503
In stock
Solar Cell Characteristics Apparatus
SKU:
SAM-237
In stock
